www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cfar kuptoni me fjalen Dashuri..??

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Cfar është dashuria për ju?   Tue Nov 03, 2009 6:45 am

First topic message reminder :

cfare eshte dashuria per ju.... :arrow:


mesojm ne vazhdim.....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit

AutoriMesazh
Neron
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 48
Data regjis. : 07/12/2009
Age : 40
Location : Prizren

MesazhTitulli: Re: Cfar kuptoni me fjalen Dashuri..??   Mon Dec 07, 2009 6:38 am

Fjala dashuri per mua nenkupton, pace, miresi, lumturi, guxim, bujari, dhe shprese, te gjitha keto sebashku perbjen dashurin, pa keto tipare ne nuk munde te dashurojm, nuk munde te fitojm dashuri nga tjeret he nuk munde te arrim ne cakun qe duam ne jete! Prandaj me keto te gjitha munde te prekim endrrat me dore, dhe te ndjejm ate qe duam ne cdo cast!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ARIEL
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 2612
Data regjis. : 02/12/2009
Age : 33
Location : Aty ku zemra ime ndjen me shume dashuri,,knaqesi dhe lumturi

MesazhTitulli: Re: Cfar kuptoni me fjalen Dashuri..??   Thu Dec 10, 2009 11:03 pm

Dashuria eshte ndjenja qe i jep kuptim jetes.
Na dhuron emocione, te bukura dhe te hidhura, na ben te vecante , na jep me shume besim ne vetvete , na ben te guxojme...
Dashuria eshte jeta , eshte lumturia qe i jep zemres, eshte atmosfera ku ajo merr fryme si te doje...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CeLuShi
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 3086
Data regjis. : 24/10/2009
Age : 29

MesazhTitulli: Re: Cfar kuptoni me fjalen Dashuri..??   Fri Dec 11, 2009 10:17 am

Dashuria per mu osht me desht ni femer edhe ajo em te desht tyyy ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Cfar kuptoni me fjalen Dashuri..??   Fri Dec 11, 2009 9:20 pm

dashuria per mua sht gjithqka
edhe pse nuk e kam perjtu e ende nuk edi me te vetreee se qka asht qa per ban ajo
mir po tash e tutje pres ta shoj nej dashuri me ndoj fmere
e toni tregoj se qka qenka dashuria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
Charlize
Anëtar/e me përvoj
Anëtar/e me përvoj
avatar

Numri i postimeve : 361
Data regjis. : 07/12/2009
Location : Germany

MesazhTitulli: Re: Cfar kuptoni me fjalen Dashuri..??   Fri Dec 11, 2009 9:26 pm

Lumi ishalla meson shum tash e tutje,ahhahhah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Cfar kuptoni me fjalen Dashuri..??   Sat Dec 12, 2009 12:32 am

dashuri eshttt nje sen qe teln n emenime te falll telen pa gjumm te lenn pa buke

tebn qe te vuasha teben te duash shumm eth etj ..........?????
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
SpeciaL
Hero në Ylliehana.biz
Hero në Ylliehana.biz
avatar

Numri i postimeve : 586
Data regjis. : 11/12/2009
Age : 33
Location : Switzerland

MesazhTitulli: Re: Cfar kuptoni me fjalen Dashuri..??   Sat Dec 12, 2009 4:02 am

Ahh Dashni eh dashnii ....!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mentor_pr
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 1698
Data regjis. : 26/10/2009
Age : 30
Location : ne ferizaj

MesazhTitulli: Re: Cfar kuptoni me fjalen Dashuri..??   Sat Dec 12, 2009 4:25 am

dashuria eshte sikur prush te djeg krejt edhe eshtrat ti djeg
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cfar kuptoni me fjalen Dashuri..??   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Cfar kuptoni me fjalen Dashuri..??

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Dashuria-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum