www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka mendoni për Qiki

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Qka mendoni për Qiki   Thu Nov 26, 2009 3:24 am

Cfar mendime keni per antaren e trent Qiki hahaShprehu shlir..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DioRa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 2834
Data regjis. : 15/11/2009
Location : ...Ne Endrat E Tua...

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Qiki   Thu Nov 26, 2009 9:25 am

Oh per qikin...E kam shoqe shum te mir dhe e njoh nje koh te gjat...Eshte shum e sinqert, e mir, gjithmon te degjon nese ki dicka, te jep keshilla, nese s'je mir kjo te disponon, ka mendime te mira...Dhe eshte shumm shummmm shoqje dashur...E du shum...Mpuq qiki rushee...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Qiki   Thu Nov 26, 2009 1:00 pm

Cfar te mendoj per Qikin..

Nje vajz e cila qysh thojn tek ne 5 pare si jep per asgje.. haha nje vajz shum e sinqert, rrafsh askujt sja bene.. E dashuruar deri ne fyt dhe bukur MISS.. Kam rrespekt te jashtzakonshem per qikin.. Nje gje qe shum ja pelqej esht, qe nuk hidherohet leht.. Perndryshe femer e gjall impulsive.. E dua shum si moter.. Mpuq sis..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Qiki
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 206
Data regjis. : 24/11/2009
Age : 32

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Qiki   Fri Nov 27, 2009 7:26 pm

oooooooooooooooooooooooooo une juve dyaveeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ju duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm bubrekun e mushknite ja u ha juveeeeeeeeeeeeeeee yllaaaaaaaaaaaaaaaa te botessssssssssssss ju kam motrushe te mira ju kam (K) mpuqqqqqqqqqqqqqq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Qiki   Thu Dec 17, 2009 12:41 am_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Qiki   Sun Jan 10, 2010 8:06 pm

Moteeeeeeeeeeeeeeeeeer perfekte je Qiki, tdu shum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Qiki   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Qka mendoni për Qiki

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum