www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fiqiri Luli, “mbreti” i “Albanians Got Talent”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Fiqiri Luli, “mbreti” i “Albanians Got Talent”   Mon Dec 27, 2010 12:00 am


Fiqiri Luli, “mbreti” i “Albanians Got Talent”Fiqiri Luli është fituesi i finales së madhe të “Albanians Got Talent” të transmetuar drejtpërdrejt në Top Channel mbrëmjen e së premtes.

Pas një mbrëmjeje plot emocione e një gare të fortë mes konkurentëve, publiku nga shtëpia vendosi me anë të mesazheve telefonike se çmimi i madh prej 20 mijë eurosh i takonte Fiqiri Lulit.

Ky ishte edicioni i parë i “Albanians Got Talent” ku morën pjesë dhjetra konkurentë nga të gjitha moshat dhe trevat shqiptare, te cilet lëvruan talentin e tyre para publikut në zhanrin përkatës të zgjedhur nga vetë ata.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Fiqiri Luli, “mbreti” i “Albanians Got Talent”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum