www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shqiptarja nga Mali i Zi shumë e kërkuar në Hollywood!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Shqiptarja nga Mali i Zi shumë e kërkuar në Hollywood!   Mon Dec 27, 2010 12:01 am


Antonieta Nikprelaj, bukuroshja 24 vjeçare me origjinë shqiptare nga Mali i Zi, ka filluar të bëhet shumë e kërkuar nga regjisorë të ndryshëm të Hollywoodit. Me bukurinë e saj magjepsëse dhe shumë ekzotike, ajo ka bindur edhe regjisorin e pjesës së katër të filmit të popullarizuar “Pirates of the Caribean: On Stranger Tides”, i cili ia ka besuar asaj një rol tejet të veçantë, atë të sirenës së detit, e cila sfidon edhe karakterin kryesor të këtij filmi, kapitenin Jack Sparrou, i cili luhet nga Johnny Depp

Për bukuroshen me prejardhje shqiptare Antonieta Nikprelaj, ka shumë pak të dhëna që mund të gjenden, por gjithsesi zeshkania magjepsëse gjithnjë e më shumë po lë gjurmë si në botën e modës, ku edhe ka nisur karrierën, ashtu edhe në botën e filmit.


Antonieta, e lindur më 20 shtator 1986 dhe e cila besohet se është me origjinë nga Mali i Zi, tashmë është bërë shumë e kërkuar nga regjisorë të ndryshëm të Hollivudit.

Me bukurinë e saj magjepsëse dhe shumë ekzotike, ajo ka pushtuar edhe regjisorin e pjesës së katër të filmit të popullarizuar “Pirates of the Caribean: On Stranger Tides”, ku asaj i ka besuar një rol tejet të veçantë, atë të sirenës së detit, e cila sfidon edhe karakterin kryesor të këtij filmi kapitenin Jack Sparrou, i cili luhet nga Johnny Depp.

Edhe ky i fundit e ka lavdëruar shumë bukuroshen shqiptare, por jo vetëm për bukurinë e saj, por gjithashtu edhe për talentin si aktore.

Se a do të jetë kjo një mundësi që Antonietën ta shohim në role më të mëdha në të ardhmen, pritet të shohim, por gjithsesi do të jetë mjaft interesante të shihet edhe në filmin në fjalë, ku ka shumë skena.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Shqiptarja nga Mali i Zi shumë e kërkuar në Hollywood!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum