www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

  Serbi - Aktpadi ndaj ish-pjesëtarëve të UÇK-së

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Serbi - Aktpadi ndaj ish-pjesëtarëve të UÇK-së   Mon Dec 27, 2010 12:06 am

Serbi - Aktpadi ndaj ish-pjesëtarëve të UÇK-së


Prokuroria e Serbisë ka ngritur aktpadi kundër 17 ish-pjesëtarëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, të cilët akuzohen për vrasje, përdhunim dhe tortura të civilëve serbë. Prokurorët pretendojnë se të dyshuarit kanë kryer akte mizore në qytetin e Gjilanit në Kosovën lindore pas luftës së viteve 1998-1999. Nëntë prej tyre u arrestuan në dhjetor në rajonin e Luginës së Preshevës, ndërsa tetë të tjerët janë akuzuar në mungesë.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Serbi - Aktpadi ndaj ish-pjesëtarëve të UÇK-së

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum