www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mbani mend edhe këto statistika

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Mbani mend edhe këto statistika   Mon Dec 27, 2010 1:35 am

1. Së paku 15 njerëz në botë ju duan në njëfarë mënyre.
2. Pa ty,dikush ndoshta nuk do të mund të jetoj.
3. Çdo natë dikush mendon në ty para se të flej.
4. Dikush për të cilin/ën ti as që din që ekziston,të dashuron.
5. Kur mendon se ke bërë gabim të madh,së paku diçka e mirë del nga ai gabim
6. Së paku pesë njerëz në botë të duan aq shumë sa që do të jenë në gjendje të vdesin për ty.
7. Arsyeja e vetme që dikush do të të urrente është vetëm e vetëm se ai dikush dëshiron të bëhet sikur ti
8. Buzëqeshjet tua mund t'i sjellin lumturi shumë njerëzve tjerë.
9. Për dike ti je gjithçka në botë.
10. Je i/e veçantë dhe një.Kurrë më nuk do të ekzistoj dikush tjetër si ti!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Mbani mend edhe këto statistika

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Dashuria-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum