www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Feja&dashuria

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
DioRa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 2834
Data regjis. : 15/11/2009
Location : ...Ne Endrat E Tua...

MesazhTitulli: Feja&dashuria   Sun Nov 29, 2009 4:23 am

A ishit lidhur me nje njeri qe i takon nje fejes tjeter dhe jo fejes tuaj...?Ktu mendoni se fiton dashuria a po feja?


Une jo asnjeher, feja ime vlen shum dhe jam e lumtur qe jam muslimane, dhe asnjeher kurr s'isha as dashuru por as isha lidhur me nje njeri qe i perket nje fejes tjeter.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Feja&dashuria   Sun Nov 29, 2009 9:21 am

Sigurisht qe asnjher sepse aty edhe mentaliteti ka te bej i Atij personi ....

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mentor_pr
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 1698
Data regjis. : 26/10/2009
Age : 30
Location : ne ferizaj

MesazhTitulli: Re: Feja&dashuria   Tue Dec 01, 2009 6:03 am

une per veti e kisha marr nje qik edhe pse kish pas tjeter fe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
adlin
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 46
Data regjis. : 15/11/2009
Age : 31
Location : Tetova

MesazhTitulli: Re: Feja&dashuria   Tue Dec 01, 2009 6:57 am

Un e kisah mar te fes tjeter por kushti par do ishte te ishte kthyer ne fen time fen e vertet nese jo ateher nji Dysh te madh ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
!Belt1-Pr!.
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 226
Data regjis. : 01/12/2009

MesazhTitulli: Re: Feja&dashuria   Tue Dec 01, 2009 7:31 am

ooo bre e du qka me baaaaaaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Feja&dashuria   Tue Dec 01, 2009 7:38 am

kce prej 15 kat:D edhe qe kryhet hyhyhy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
!Belt1-Pr!.
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 226
Data regjis. : 01/12/2009

MesazhTitulli: Re: Feja&dashuria   Tue Dec 01, 2009 8:09 am

ahh bre qka koka dashnija kukuu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mentor_pr
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 1698
Data regjis. : 26/10/2009
Age : 30
Location : ne ferizaj

MesazhTitulli: Re: Feja&dashuria   Tue Dec 01, 2009 8:01 pm

!Belt1-Pr!. shkruajti:
ahh bre qka koka dashnija kukuu


dashuria eshte shum e mir
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Feja&dashuria   Tue Dec 01, 2009 8:19 pm

jo kurr nuk do isha lidhe me dike qe ka fe tjeter
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mentor_pr
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 1698
Data regjis. : 26/10/2009
Age : 30
Location : ne ferizaj

MesazhTitulli: Re: Feja&dashuria   Tue Dec 01, 2009 9:08 pm

sweet_melaqja shkruajti:
jo kurr nuk do isha lidhe me dike qe ka fe tjeter

shum mir ke fol me ka pelqy ky postim qe e bene ty ashtu duhen te jen gjith vajzat qe jan muslimane
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
!Belt1-Pr!.
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 226
Data regjis. : 01/12/2009

MesazhTitulli: Re: Feja&dashuria   Wed Dec 02, 2009 3:32 am

mentor dashurija e mir ish veq edhe po te mytke
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mentor_pr
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 1698
Data regjis. : 26/10/2009
Age : 30
Location : ne ferizaj

MesazhTitulli: Re: Feja&dashuria   Wed Dec 02, 2009 9:21 am

po belti1-pr te mbyt e di p duhet me duru shum ne gjdo penges qe e ke edhe e kalon me sukses
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Feja&dashuria   Wed Dec 02, 2009 12:34 pm

Phaaaaaaaa vazhdoni ne Rubriken Ndryshe ne temen "Chit-Chat"
Mos beni ketu chit chat...

Me rrepsekt..Mendimi im rreth temes:

Asnejher se kisha ndrruar fene per dashurin.. edhe as qe ndrroj mendje sod e shtatqind vjet haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Feja&dashuria   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Feja&dashuria

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Dashuria-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum