www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Borë dhe ftohtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Borë dhe ftohtë    Mon Dec 27, 2010 5:01 am

Meteorologët nga disa vende të rajonit parashikojnë se nga e hëna në pjesën dërrmuese të Ballkanit do të rikthehet të ftohtit dhe reshjet e borës.

Meteorologët po ashtu parashohin që temperaturat të zbresin në minus 7 gradë Celsius gjatë natës, deri minus 2 gradë në disa vende të rajonit, ndërsa gjatë ditës temperaturat nuk do të ngritën mbi 0 gradë Celsius, raportojnë mediat.

Po ashtu raportohet se shiu dhe bora në ditët në vazhdim pritet të rikthehen edhe në Shqipëri dhe në Kosovë. Mirëpo, sipas meteorologëve, në Shqipëri moti do të vazhdojë të jetë i ç’ekuilibruar, ku do të dominojnë masa ajrore të ftohta, çka do të sjellin edhe uljen e temperaturave.

Në zonat malore të Shqipërisë, zbritja e temperaturave do të jetë deri në minus 4 gradë. Gjatë natës që lamë pas, stuhia e erës ka qenë e madhe duke sjellë probleme në trafikun detar, ku në detin Adriatik dhe Jon, dallgët janë regjistruar deri në 8 ballë.

Mot i ftohtë dhe me reshje bore ka mbretëruar përgjatë javës edhe në Evropë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Borë dhe ftohtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum