www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Anjeza: Kontribuuese, por jo politika

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Anjeza: Kontribuuese, por jo politika    Mon Dec 27, 2010 5:04 am

Në një intervistë për shtojcën SH2, Anjeza Shahini, e cila është profilizuar në Marrëdhënie Ndërkombëtare, ka thënë se në të ardhmen e sheh veten në një zyrë ku mund të kontribuojë në muzikë dhe në kulturë.

Mirëpo, ajo ka refuzuar të thotë se mund të bëhet politikane në të ardhmen.

“Nuk e shoh (veten) si një politikane, apo lidere, por e shoh si një person që mund të investojë më tepër se sa duke kënduar për artin shqiptar”, ka thënë Anjeza.

Sa i përket ‘tërheqjes’ nga krijimi i projekteve të reja kohëve të fundit, Anjeza ka thënë se është bazuar kryesisht në këndimin live nëpër mbrëmje të ndryshme, gjë që i ka ndihmuar ta mbajë gjithmonë në aktivitet, anën e saj muzikore./
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Anjeza: Kontribuuese, por jo politika

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum