www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

  Fobite e 10 njerezve me te njohur ne bote

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Fobite e 10 njerezve me te njohur ne bote   Mon Dec 27, 2010 10:02 am

Ne të gjithë kemi fobitë tona apo jo? Ato vijnë nga gjëra të thjeshta si për shembull fobi prej merimangave, deri tek fobitë më serioze të njerëzve.

Por e dini që ka shumë njerëz të famshëm dhe historikë që kanë vuajtur nga këto fobi ashtu si ju? Shumica e tyre kanë fobi nga gjëra të thjeshta ashtu si çdo njeri por disa të tjerë kanë fobi paksa më ekstreme. Dhe kur them paksa, do të thotë shumë! Kështu që ju lutem shijojeni këtë listë të 10 njerëzve më të njohur dhe fobitë e tyre.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Fobite e 10 njerezve me te njohur ne bote

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kuriozitete-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum