www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Aurela Gaçe fituese e Festivalit te 49 te Kenges ne RTSH 2010

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Aurela Gaçe fituese e Festivalit te 49 te Kenges ne RTSH 2010    Mon Dec 27, 2010 7:58 pm

Aurela Gace do perfaqesoj Shqiperine ne Eurovizion i cili mbahet vitin tjeter ne Gjermani, Aurela ka rrembyer cmimin e pare ne Festivalin e 49 te kenges ne RTSH, vendin e dyte e ka marre cifti Alban Skenderaj & Miriam Cani.

CMIMI I PARE :
KENGA IME – AURELA GAÇE
Teksti : Sokol Marsi
Muzika: Shpetim Saraçi
CMIMI I DYTE :
ENDE KA SHPRESE – ALBAN SKENDERAJ & MIRIAM CAMI
Teksti : Alban Skenderaj & Miriam Cami
Muzika: Alban Skenderaj & Miriam Cami
CMIMI I TRETE :
SHTEGETAR I JETES – SAIMIR BRAHO
Teksti : Saimir Braho
Muzika: Endri Sina_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Aurela Gaçe fituese e Festivalit te 49 te Kenges ne RTSH 2010

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum