www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Bindjet politike afrojnë Adelinën me kreun e LDK-së

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Bindjet politike afrojnë Adelinën me kreun e LDK-së    Mon Dec 27, 2010 8:02 pm
Ndodh që bindjet politike të ndajnë këngëtaret në Kosovë. Ndërsa Leonora Jakupi ishte pranë Partisë Demokratike të Kosovës gjatë fushatës së shkurtër, por tepër intensive zgjedhore, para ditës së votimeve, 12 dhjetorit, Adelina Ismajli është shfaqur pranë kryetarit të Bashkisë së Prishtinës dhe njëherësh kryetarit të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa.

Ajo ka qenë e pranishme në aktivitetet e organizuara nga kjo parti gjatë fushatës, por edhe në koncertet që shoqëruan fundin e saj, para ditës së zgjedhjeve. Prania e saj në të gjitha eventet rrëzon mendimin se ishte thjesht për pragmatizëm financiar.
Më shumë se kaq, Adelina është adhuruese e LDK-së dhe pjesëmarrja në aktivitete më shumë politike se kulturore e konfirmon këtë

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Bindjet politike afrojnë Adelinën me kreun e LDK-së

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum