www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Neve ose AAK-në

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Neve ose AAK-në    Mon Dec 27, 2010 9:32 pm

Nëse Partia Demokratike e Kosovës lidh koalicion me Aleancën për Ardhmërinë e Kosovës, ne nuk hyjmë në Qeveri, ka theksuar kryetari i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli.

Ai në një intervistë për gazetën Express, ai ka thënë se kontributin e tij më të madh do ta jepte në Presidencë.

“Qasja jonë konstruktive u keqkuptua nga njerëzit, prandaj edhe humbëm gjysmën e elektoratit. Këto ditë më ka shkuar ndërmend të tërhiqem fare nga politika”, citohet të ketë thënë Pacolli.

Megjithatë, lideri i AKR-së, Behgjet Pacolli shprehet i qartë në ambiciet e tij dhe vizionin për koalicion qeverisës. Ai thotë se synon Presidencën, derisa shfaqet skeptik nëse do të hyjë në një koalicion me PDK-në nëse Hashim Thaçi nënshkruan partneritet me partinë e Ramush Haradinajt, AAK-në.

“Unë nuk kam kurrfarë averzioni me AAK-në. Nuk kam vija të kuqe me AAK-në, mirëpo, vetëm një frikë e kam. Nëse do të jenë AAK-ja dhe PDK-ja së bashku, më duket hapësira jonë do të jetë shumë e reduktuar dhe veprimet tona nuk do të vërehen. Për atë, unë nuk do të jem i interesuar për këtë formulë qeverisëse”, ka thënë ndër të tjera, Pacolli
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Neve ose AAK-në

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum