www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cyrus këndon karioke për Krishtlindje

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Cyrus këndon karioke për Krishtlindje    Mon Dec 27, 2010 9:39 pm

Miley Cyrus ka befasuar familjen duke bërë një interpretim karaoke të hitit të saj të vitit 2010, “Can’t Be Tamed” në ditën e Krishtlindjeve.

18-vjeçarja i është bashkuar motrës së saj Noah, 10-vjeçare, për një duet në aparaturën e re karaoke dhe është ngazëllyer kur ka kuptuar se pajisja kishte të programuar këngët e saj.

“Miley dhe Noah aktualisht këndojnë ‘Can’t Be Tamed’ në makinerinë e re karaoke të Noah. Është mrekulli. Nëna ime po xhiron video... ndoshta mund të jeni me fat që do t’ua publikoj më vonë”, ka thënë motra e madhe, Brandi Cyrus në faqen e saj në Twitter
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Cyrus këndon karioke për Krishtlindje

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum