www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Për Hefner, vit i ri, me bashkëshorte të re

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Për Hefner, vit i ri, me bashkëshorte të re    Mon Dec 27, 2010 9:39 pm

Hugh Hefner pritet që të martohet për herë të tretë në jetën e tij, pasi i ka propozuar martesë bukuroshes së tij te Playboy, Crystal Harris, pikërisht në mbrëmjen e festimit të krishtlindjeve.

Në moshën 84 vjeçare, ylli i reality shou “Playboy Mansion”, është 60 vjet më i moshuar se e fejuara e tij 24 vjeçare.

“Kur i dhashë Crystalit unazën, ajo filloi të qante. Këto janë krishtlindjet më të mira në jetën time”, shkroi Hefner në Twitter ku e konfirmoi fejesën.

Çifti është në lidhje që prej më se një viti. Kjo do të jetë martesa e parë për Crystal Harris.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Për Hefner, vit i ri, me bashkëshorte të re

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum