www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Dervishaj: CEZ të respektojë detyrimet

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Dervishaj: CEZ të respektojë detyrimet    Tue Dec 28, 2010 1:04 am

Zëvendësministri i energjisë, Sokol Dervishaj i kërkoi të hënën kompanisë shpërndarëse CEZ që të ushtrojë me përpikëri detyrimet ndaj qytetarëve, bizneseve dhe të respektojë marrëveshjen që ka me Republikën e Shqipërisë.

Dervishaj tha se është marrë çdo masë për furnizim të plotë me energji gjatë ditëve të festave dhe theksoi se KESH dhe OST do të jenë të gatishmëri të plotë gjatë kësaj kohe.

Zëvendësministri tha se ky ka qenë viti më pozitiv në prodhimin e energjisë, për shkak të reshjeve, por edhe të administrimit profesional dhe korrekt të sistemit të energjisë.

Konfindustria ka reaguar ndaj operimit të CEZ-it duke kërkuar madje që parlamenti të merret me këtë çështje. Ka pasur ankesa nga bizneset dhe qytetarët në lidhje me furnizimin me energji elektrike në disa zona të vendit, dhe ndërprerjet e energjisë kanë shkaktuar humbje të rëndësishme për bizneset në veçanti.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Dervishaj: CEZ të respektojë detyrimet

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum