www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Më 2011 çmimi i naftës nuk e kalon 100 dollarë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Më 2011 çmimi i naftës nuk e kalon 100 dollarë    Tue Dec 28, 2010 1:09 am

Gjatë vitit 2011 çmimi i naftës në tregun ndërkombëtar nuk do t'i kalojë 100 dollarët për fuçi. Parashikimi vjen nga ministri kuvajtian i Naftës, Shaiku Ahmad Abdullah Al-Ahmad Al-Sabah.

Sabah tha se këtë vit çmimi i naftës në tregun ndërkombëtar u luhat midis 70 dhe 80 dollarëve për fuçi, çka nuk ishte ndonjë lëkundje e madhe. Ky çmim mund të pranohet nga prodhuesit dhe konsumatorët, tha ministri.

Ai e quajti "të drejtë" çmimin e tanishëm, ndaj OPEC-u do të ruajë vëllimin e prodhimit të naftës me 24.84 milionë fuçi në ditë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Më 2011 çmimi i naftës nuk e kalon 100 dollarë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum