www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rriten çmimet e produkteve në prag të Vitit të Ri

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Rriten çmimet e produkteve në prag të Vitit të Ri    Tue Dec 28, 2010 1:12 amÇmimet e produkteve ushqimor janë rritur në Shqipëri me afrimin e Vitit të Ri. Në veçanti janë rritur çmimet e perimeve që janë jashtë sezonit, të cilat kanë pësuar një rritje prej 20-30 lekë për kg.

Qytetarët kanë filluar blerjet pavarësisht nga rritja e çmimeve duke ulur sasinë
e mallrave të blera. Është rritur kërkesa për gjelin e detit, shpendi tradicional që shoqëron ndërrimin e viteve në Shqipëri, çmimi i të cilit është tetë mije lekë për kilogram.

Pjesa më e madhe e qytetarëve ankohen për çmimet e larta dhe për pamundësinë për ti përballuar, por ardhja e emigrantëve dhe remitencat që sjellin ata nga jashtë, duket se do ti japin shtytje blerjeve të fundvitit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Rriten çmimet e produkteve në prag të Vitit të Ri

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum