www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 TEB Banka, SMS mbushje për IPKO Internet TV dhe telefoni fikse

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: TEB Banka, SMS mbushje për IPKO Internet TV dhe telefoni fikse   Tue Dec 28, 2010 1:15 amTEB dhe IPKO kanë lansuar produktin e ri që mundëson pagesën e shërbimeve të IPKO-s përmes SMS-së për të gjithë klientët e dy kompanive, duke ofruar kështu shërbime edhe më të avancuara për qytetarët e Kosovës.

Produkti për të cilin Kosovarët mund të fillojnë shfrytëzimin, nga e marta mundëson autorizimin e pagesave të shërbimeve të IPKO-s përmes një SMS-i. Ky shërbim lehtëson bërjen e pagesave të shërbimeve dhe ju mundëson klientëve që t’i kryejnë ato nga komfori i shtëpisë shtatë ditë në jave 24 orë në ditë.

Shërbimet që mund të mbushen janë, Interneti, Duo TV-ja dhe telefonia fikse. Përmes këtij shërbimi klientët e TEB dhe IPKO mund të bëjnë pagesën për shërbime të IPKO-s për vete dhe për njerëzit e tjerë.

Ky është shërbimi i dytë i përbashkët i IPKO-s dhe TEB-it. Më herët dy kompanitë patën lansuar SMS mbushjen për telefoni mobile.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

TEB Banka, SMS mbushje për IPKO Internet TV dhe telefoni fikse

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum