www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Adamo 13 më i hollë dhe më i lirë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Adamo 13 më i hollë dhe më i lirë    Tue Dec 28, 2010 4:10 am

Dell ia ulë çmimin dhe ia ngrit performansat laptopit të tij ultra të hollë, për të luftuar më mirë me konkurrencën si MacBook Air.

Kompania Dell në laptopin e saj ultra të hollë Adamo 13 ka sjellë freski me harduer të ri dhe çmime diç më të ulët, së paku në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Çmimi është lëshuar në 899 dollarë (683 euro), derisa nga pajisjet e vjetra mbeten vetëm shtëpiza elegante nga alumini, ekrani 13.4-inçësh, oferta standarde e konektorëve USB e eSATA, bateria prej gjashtë qelish si dhe modemi intern opsional 3G.

ompjuteri tani vjen i pajisur me procesorin më të fuqishëm nga linja ekonomike Core 2 Duo SL9600 me takt pune 2.13 GHz, e i rifreskuari Adamo 13 në mënyrë standarde me 4 gigabajt memorie punuese, disk SSD me kapacitet 128 GB si dhe versionin 64-bitësh të sistemit operativ Windows 7
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Adamo 13 më i hollë dhe më i lirë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum