www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mësoni në YouTube

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Edoni
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 9966
Data regjis. : 24/12/2009
Age : 30
Location : Ku bon knusi Vo :P

MesazhTitulli: Mësoni në YouTube   Tue Dec 28, 2010 4:27 am

YouTube ka hapur një vend të veçantë në faqen e vet –
www.youtube.com/edu – për ti mundësuar njerëzve mësimin nëpërmjet
uebit.

Faqja e famshme në Internet për shpërndarjen e videove, YouTube, ka hap një
hapësirë në të cilën universitetet dhe shkollat e larta mund të botojnë videot e
tyre.
Ideja është që në një hapësirë të caktuar në ueb të përfshihet video
përmbajtje institucionet e arsimit të lartë, të cilat tashmë janë të pranishme
kudo.
Projektet e reja në ueb nuk përfshijnë vetëm leksionet online, të projektuara
posaçërisht për tu transmetuar online, por edhe video-klipe promovuese, si
konferenca të rëndësishme dhe ligjërata të profesorëve. /ipko.net
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Mësoni në YouTube

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum