www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Më 4 janar përfundon rinumërimi i votave

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Më 4 janar përfundon rinumërimi i votave    Tue Dec 28, 2010 11:56 pmProcesi i rinumërimit të votave pritet të përfundojë më 4 janar të vitit të ardhshëm. Lajmin e ka bërë të ditur një burim brenda Qendrës së Numërimit të Rezultateve (QNR) (QNR), në kushte anonimiteti, për gazetën Epoka e Re.

Sipas të njëjtit burim, nga 380 kuti sa janë rinumëruar deri më tani vetëm dy prej tyre mund të anulohen për shkak të evidentimit të parregullsive. “Me se 96 për qind e këtyre kutive kanë qenë me defekte teknike tek votat e kandidateve që janë vërejtur gjatë rinumërimit nga ekspertet në QNR”, ka thënë i njëjti burim.

Ndërkaq pas përfundimit të procesit se rinumërimit të 40-të për qind të votave QNR-ja do t’i dërgoi një raport Komisionit Qendror të Zgjedhjeve (KQZ).

Ndryshe, të martën ka rifilluar procesi i numërimit të votave në QNR-rë pas pushimit treditësh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Më 4 janar përfundon rinumërimi i votave

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum