www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ilir Meta e viziton Gjakovën

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Ilir Meta e viziton Gjakovën    Tue Dec 28, 2010 11:58 pmZëvendëskryeministri i Shqipërisë, Ilir Meta do ta vizitojë të martën Komunën e Gjakovës dhe me këtë rast, në Kuvendin Komunal do të takohet me kryetarin Pal Lekaj.

Zyra për informim e Kuvendit Komunal të Gjakovës, ka bërë të ditur lajmin, por duke mos dhënë ndonjë hollësi për qëllimin e kësaj vizite.

Bazuar në faktin se Meta është në krye të Komitetit për menaxhimin e situatës emergjente të shkaktuar nga përmbytjet në zonën e Shkodrës, ndërsa Komuna e Gjakovës është treguar e gatshme dhe ka qenë ndër të parat që ka ofruar ndihma në përballimin e një situate emergjente, mendohet se temë e bisedës pikërisht do të jetë situata më e re në këtë zonë të përfshirë nga vërshimet.

Ditë më parë, gjatë takimit me presidentin e Shoqatës së Agrobiznesit të Shqipërisë, Enver Ferizaj, kryetari i Komunës së Gjakovës, Pal Lekaj i kishte bërë ftesë Metës që ta vizitojë Gjakovën.

Mësohet se në delegacionin nga Shqipëria pritet të jetë edhe ministri i Bujqësisë i Shqipërisë, Genc Ruli, i cili disa herë ka apeluar për ndihma fermerëve shkodranë që janë gjendur në pozitë të vështirë për mungesë ushqimi për bagëtinë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Ilir Meta e viziton Gjakovën

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum