www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Garderobë e cekët e Rihannës në koncert

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
3li
Anëtar/e me përvoj
Anëtar/e me përvoj
avatar

Numri i postimeve : 403
Data regjis. : 25/11/2009
Location : Knej Parii Dika

MesazhTitulli: Garderobë e cekët e Rihannës në koncert   Tue Dec 01, 2009 11:57 pm

Garderobë e cekët e Rihannës në koncert


Garderobë e cekët e Rihannës në koncert 

 

New York, 28 nëntor – Këngëtarja tashmë e famshme amerikane, Rihanna ka kënduar e veshur vetëm në të brendshme dhe një sako të bardhë në koncertin e mbrëmshëm në  Times Squareu në New York.
Këngëtarja e re kurrë nuk ka fshehur se ka dëshirë të vishet “hollë e lehtë”, e kësisoj është paraqitur edhe me rastin e pjesëmarrjes në emisionin “Mirëmëngjesi Amerikë”. Ajo ka treguar këmbët e saj të bukura më çorape të rrjetëzuara.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Garderobë e cekët e Rihannës në koncert

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum