www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Maqedonia ratifikoi marrëveshjen me Kosovën për shëndetësi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Maqedonia ratifikoi marrëveshjen me Kosovën për shëndetësi    Thu Dec 30, 2010 1:29 amarlamenti i Maqedonisë, me shumicë votash, e ka ratifikuar të mërkurën Marrëveshjen për bashkëpunim në fushën e shëndetësisë ndërmjet Qeverisë së Maqedonisë dhe Qeverisë së Kosovës.

Marrëveshja parasheh që ndërmjet dy vendeve të ngritet shkalla e bashkëpunimit mjekësor, shkëmbimin e kuadrit mjekësor, kontaktet e drejtpërdrejta ndërmjet fakulteteve të mjekësisë, dhomave mjekësore dhe institucioneve tjera të shëndetësisë, realizimin e projekteve te përbashkëta dhe shkëmbimin e ligjëruesve

Po ashtu, më anë të kësaj marrëveshjeje, parashihet edhe forma tjera të ndërsjella të bashkëpunimit në fushën e mjekësisë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Maqedonia ratifikoi marrëveshjen me Kosovën për shëndetësi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum