www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Korabi i kënaqur me vitin 2010

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Korabi i kënaqur me vitin 2010    Thu Dec 30, 2010 1:37 am

Korab Shaqiri në një bisedë për Telegrafi.com ka folur për vitin që po e lëmë prapa, të cilin e ka quajtur si mjaft të suksesshëm.

Këngëtari, i cili këto ditë edhe ka lansuar videoklipin e këngës “Vetmia”, si dëshirë kryesore për vitin e ardhshëm e ka t’i përfundojë me sukses studimet master.

“Viti 2010 për mua ka qenë shumë i suksesshëm. Të gjitha planet më janë realizuar ashtu siç unë kam dëshiruar dhe jam shumë i kënaqur. Ndërsa për vitin 2011 dëshirë e imja është që ta përfundoj me sukses masterin”, është shprehur Korabi.

Ai ka zbuluar se natën e ndërrimit të motmoteve do ta kalojë në Maqedoni, saktësisht Tetovë dhe pastaj në Dibër.

“Për shkak të angazhimeve me koncertet që kam, natën e Vitit të Ri do ta pres në Tetovë dhe më pas do të vazhdoj për në Dibër”, ka përfunduar Korabi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Korabi i kënaqur me vitin 2010

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum