www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Në Kosovë u festua Viti i Ri

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Në Kosovë u festua Viti i Ri    Sun Jan 02, 2011 12:05 amNë Prishtinë dhe në qytete të tjera të Kosovës, ndërrimi i motmoteve është pritur nëpër sheshe, në restorante, nëpër shtëpi e në ambiente të tjera.

Megjithë motin e ftohtë në rrugët e Prishtinës, kishin dal shumë qytetarë për ta pritur Vitin e Ri 2011.

Mbretëronte një atmosferë gëzimi. Qytetarët festuan me fishekzjarrë, këngë dhe hare.

Por, raportohet se shumë banorë të Kosovës, Vitin e Ri, 2011, e kanë pritur nëpër ambiente familjare, edhe pse pati organizime të shumta nëpër lokale hotelerike.

Në Prishtinë ka funksionuar ngrohja qendrore ngase Termokosi ditë më parë mori 300 mijë euro ndihmë nga Komuna.

Punonjësit e Qendrës Emergjente të QKUK-së, kanë pranuar gjatë natës së 1 janarit edhe rastet e para për trajtimin mjekësor të të lënduarve nga mjetet piroteknike dhe plagosjes me armë zjarri.

Sikurse është paralajmëruar QKUK-ja edhe në natën e ndërrimit të motmoteve ka ofruar ndihmë shëndetësore për të gjithë ata pacientë që kanë nevojë për mjekim.

Zyrtarët e Policisë së Kosovës thanë se gjatë orëve të para të festimeve për Vitin e Ri 2011, ka pasur disa incidente të vogla ku janë lënduar qytetarët dhe prej tyre shumica janë nga mjetet piroteknike dhe dy nga armët e zjarrit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Në Kosovë u festua Viti i Ri

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum