www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Aida e “Njerëzve të humbur” humbet burrin

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
3li
Anëtar/e me përvoj
Anëtar/e me përvoj
avatar

Numri i postimeve : 403
Data regjis. : 25/11/2009
Location : Knej Parii Dika

MesazhTitulli: Aida e “Njerëzve të humbur” humbet burrin   Wed Dec 02, 2009 12:01 am

Aida e “Njerëzve të humbur” humbet burrin


Aida e “Njerëzve të humbur” humbet burrinArtikuj të ngjashëm

 


Prishtinë, 29 nëntor - Prezantuesja e njohur e programit televiziv "Njerëz të humbur" në TV Klan, ka kërkuar ndarjen nga bashkëshorti i saj Albano Ahmeti. Një javë më parë në gjykatën e kryeqytetit, Shtino, nëpërmjet avokatit, ka dërguar kërkesën për t'u divorcuar. Çështja është futur në regjistrat e kësaj gjykatë, ku më pas është realizuar edhe procedura e hedhjes në short për të përcaktuar gjyqtarin, i cili do të gjykojë kërkesën e saj.
Burime nga organi gjykues bëjnë të ditur se objekti i padisë së ngritur nga Shtino është: "Zgjidhje martese pa përcaktuar fajësinë. Ushtrimi i përgjegjësisë prindërore për fëmijën Brendon Ahmeti. Caktimi i mënyrës së takimit të tij me palën e paditur, si dhe caktimi i detyrimit si kontribut për ushqim".
Pas hedhjes në short të kësaj kërkesë padie, është vendosur se gjykatësja që do të gjykojë çështjen është Rrezarta Balliu (Vigani). Ndërsa data e parë e seancës gjyqësore është caktuar 15 dhjetori. Nuk dihet ende qartë se përse Aida ka bërë kërkesë për e divorc, por mësohet se kohët e fundit marrëdhënia e saj me bashkëshortin nuk ka shkuar më si duhej. Në fakt, sipas burimeve, kontradiktat kanë filluar që para dy vjetësh.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Aida e “Njerëzve të humbur” humbet burrin

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum