www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ryva Kajtazi, se shpejti me videoklip te ri

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Ryva Kajtazi, se shpejti me videoklip te ri   Wed Jan 05, 2011 10:19 pmRyva Kajtazi këto ditë të festave është paraqitur me këngën e saj më të re “Ti nuk e din çka don”, me tekst të Capital T.

Këngëtarja dhe aktorja kosovare ka treguar se ndodh që së shpejti të realizojë edhe video-klipin e kësaj kënge.
“Nuk jam ende e sigurt se kur do ta realizoj videoklipin e kësaj kënge, por e kam në plan. Kënga është më ritmike dhe besoj që do të pëlqehet edhe nga publiku”, ka pohuar Ryva për Telegrafi.com .

Ryva Kajtazi ka treguar se viti i kaluar për të ka qenë shumë i suksesshëm dhe se ajo do të vazhdojë të punojë me të njëjtin ritëm edhe këtë vit.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Ryva Kajtazi, se shpejti me videoklip te ri

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum