www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shyhrete Behluli: Vetë unë jam origjinale

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Shyhrete Behluli: Vetë unë jam origjinale   Wed Jan 05, 2011 10:21 pmE natyrshmja dhe zgjuarsia gërshetohen shumë mirë në personalitetin e kengetares Shyhrete Behluli, ndersa kënga dhe dashuria i zënë vend njëra-tjetrës.
Ajo është modeste, e drejtpërdrejtë, me një stil të veçantë në jetën e përditshme, por edhe në skenë.

Në një intervistë për “Bota sot” ajo tregon për këngën, për dashurinë e saj të madhe, të pakushtëzuar. Ajo thotë se është origjinale, do të thotë origjinalja e karakterit të saj shfaqet nëpërmjet këngës:
''Vetë unë jam origjinale, do të thotë origjinalja e karakterit tim është nëpërmjet këngës, unë mendoj se aty shihet edhe origjinaliteti i personit. Do të thotë ajo që jam në shpirt jam edhe në këngë, diçka më origjinale nuk po e di çka të cek.''

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Shyhrete Behluli: Vetë unë jam origjinale

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum