www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Armend Rexhepagiq, autori i ri i “E diell”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Armend Rexhepagiq, autori i ri i “E diell”   Thu Jan 06, 2011 5:34 pmNdryshime të mëdha pritet që të ndodhin në programin “E diell”, që transmetohet çdo të diel në televizionin “Top Channel”. Pas lajmit se Adi Krasta do të lërë prezantimin e tij, për të nisur sfidën e re të “100 Milion”, kemi mësuar se do të largohet edhe autorja italiane, Alessia.Edhe pse kontrata e saj përfundonte në maj të këtij viti, drejtuesit e televizionit nuk kanë menduar ta mbajnë më gjatë atë, por ta ndërpresin marrëdhënien e punës me Alessian, për të afruar në këtë rol një personazh të njohur të muzikës. Pikërisht kantautori Armend Rexhepagiq, i cili sapo përfundoi misionin e tij në jurinë e “Albanians got talent”, do të jetë autori i programit “E diell”. Kështu Armendi do të zhvendoset me bashkëshorten e tij Aida Baraku në Shqipëri, për të jetuar tani e tutje!

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Armend Rexhepagiq, autori i ri i “E diell”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum