www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Facebook do të mbyllen me date 15 mars 2011

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Facebook do të mbyllen me date 15 mars 2011   Sun Jan 09, 2011 10:12 pm

Mark Zuckerberg njoftoi sot se FaceBook do te mbyllet ne muajin Mars bënë të ditur faqja e internetit weeklyworldnews.

E tërë kjo për shkak se menaxhimi i faqes është bërë shumë i vështirë.“Facebook ka dalur jasht kontrollit ” tha Zuckerberg në një konferencë shtypi jashtë zyrave të tij në Palo Alto, “dhe stresin që ma

ka shkaktuar menaxhimi I kësaj kompanie ma ka shkatërruar jetën time. Unë kam nevojë që ti jap fund gjithë kësaj çmendurije.”Zuckerberg vazhdoi duke shpjeguar se duke filluar nga 15 marsi, përdoruesit nuk do të jetë në gjendje të kenë qasje në llogaritë e tyre.

“Pas 15 Marsit e gjithë faqja do të shkatërohet”, tha Avrat Humarthi, zëvendës president I punëve teknike në Facebook. “Pra, nëse ju deshironi që ti keni të gjitha gjërat tua që I keni postuar, unë ju rekomandojmë që ti shkarkoni nga interneti para se biznesi ynë të mbyllet përgjithmon” kë thënë Humarthi ”Zuckerberg tha se vendimi për ta mbyllur Facebook-un ishte i vështirë, por ai nuk mendon se njerëzit do shqetësohen.

“Unë personalisht nuk mendoj se është një punë e madhe,” tha ai. “Dhe të jemë i sinqertë, unë mendoj se është më mirë kështu. Pa të, njerëzit do të dalin jasht për të bërë miq të vërtetë. E kjo po që është gjithmonë një gjë më e mirë.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Facebook do të mbyllen me date 15 mars 2011

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum