www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Në rivotim kanë dalë 48.91 për qind e votuesve

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Në rivotim kanë dalë 48.91 për qind e votuesve    Mon Jan 10, 2011 6:34 amKomisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) njoftoi se në rivotimin e së dielës në pesë komuna, në bazë të dhënave preliminare, kanë dalë më pak votues se sa në zgjedhjet e që dhjetorit.

Në komunën e Deçanit kanë votuar 12.882 persona apo 34.59 për qind e të regjistruarve, në Drenas 27.377 apo 58.68 për qind dhe në Skenderaj kanë votuar 30.379 votues apo 61. 60 për qind.

Ndërsa në një vendvotim në Lipjan kanë votuar 1.256 votues apo 53.31 për qind dhe në një vendvotim në Malishevë kanë votuar 1.120 apo 36.36 për qind.

Në bazë të këtyre të dhënave del se ka rënie të masivitetit të votuesve krahasuar me zgjedhjet e 12 dhjetorit, në të gjitha komunat. Në përgjithësi masiviteti i votuesve në këto pesë komuna ka qenë 48.91 për qind.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Në rivotim kanë dalë 48.91 për qind e votuesve

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum