www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Zajmina paralajmëron klip dhe bashkëpunim të radhës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Zajmina paralajmëron klip dhe bashkëpunim të radhës    Fri Jan 14, 2011 12:01 am

Këngëtarja joshëse nga Shqipëria, Zajmina Vasjari, ka deklaruar se ajo tashmë është duke punuar që të prezantohet sa më shpejtë me një videoklip të ri, ndërsa ka paralajmëruar edhe një bashkëpunim të radhës.

“Për mua 2010 ka qenë një vit i mbushur me angazhime profesionale. Besoj se kam arritur shumë nga objektivat e mia në fushën e muzikës, duke pasur parasysh suksesin e klipeve gjatë këtij viti si dhe kompeticionet ku kam qenë e pranishme si në Kosovë ashtu edhe në Shqipëri”.

“Për 2011 jam duke punuar që në ditët e para dhe shumë shpejt do të prezantohem me një video të re dhe në projektet e mia është edhe një bashkëpunim, por mbetet surprizë”, ka thënë Zajmina për Bluetooth.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Zajmina paralajmëron klip dhe bashkëpunim të radhës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum