www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Noizy të lansojë këngën e re me klip

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Noizy të lansojë këngën e re me klip    Fri Jan 14, 2011 12:02 am

Reperi shqiptar i cili tashmë ka shtrirë aktivitetin e tij përtej Atlantikut, Noizy, është pak ditë para lansimit të këngës e cila do të përcillet me një klip.

Nuk dihen shumë detaje rreth këngës dhe klipit të ri, por e vetmja gjë rreth kësaj është se kënga në fjalë do të dalë së bashku me këngë tjera të albumit “Living Your Dream”.

Në ndërkohë bëhet e ditur se ‘labeli’ OTR do të zhvendoset në studion e tyre, pas punëve disavjeçare nëpër studio të kompanive tjera.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Noizy të lansojë këngën e re me klip

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum