www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Konfiskohen targat e para serbe

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Konfiskohen targat e para serbe    Fri Jan 14, 2011 5:32 am


Policia Rajonale e Mitrovicës vetëm dy ditë pas urdhrit të ministritë të Punëve të Brendshme, Bajram Rexhepi për konfiskimin e targave të reja të lëshuara nga Serbia për Kosovën ka sekuestruar dy palë tabela, njërën në pikën kufitare G1 në Jarincë dhe rasti tjetër është shënuar në Vushtrri.

Zëdhënësi i Policisë rajonale të Mitrovicës, Beism Hoti, i ka deklaruar “Zëri”-t, se në pikën kufitare Kosovë –Serbi, përkatësisht në Jarinë janë konfiskuar një palë tabela të reja të lëshuara nga Beogradi.

Ai gjithashtu ka bërë të ditur se edhe një rast tjetër është shënuar në magjistralen Prishtinë - Mitrovicë, gjegjësisht në Vushtrri, ku një ngasësi të makinës i janë hequr tabelat, ndërkaq masa e dënimit do t’i shqiptohet nga gjykata.

Pas vendimit të Beogradit për të lëshuar tabela të reja edhe për Kosovën, ministri i Punëve të Brendshme i Republikës së Kosovës, Bajram Rexhepi, ka urdhëruar Policinë e Kosovës që t’i konfiskojnë këto targa.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Konfiskohen targat e para serbe

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum