www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Diellza në krah me Armendin në “E diell

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Diellza në krah me Armendin në “E diell   Fri Jan 14, 2011 5:48 am

Diellza Kolgeci ka pranuar një ofertë nga Top Channel për të qenë prezantuese e emisionit “E diel” që transmetohet çdo javë në këtë kanal televiziv.

Diellza bashkë me dy prezantueset e këtij emisioni, do të jetë përkohësisht në krah të Adi Krasta i cili e drejton këtë spektakël. Ndër arsyet që e shtyri Kolgecin ta pranojë këtë ofertë, siç njoftojnë burime të afërta me Missin, janë sepse së shpejti këtë spektakël do ta drejtojë edhe Armend Rexhepagiqi.

Por një kusht që Diellza e ka vënë para organizatorëve të emisionit “E diell”, është që ajo të flasë gjuhën që e flet në Kosovë në mënyrë që ta ketë më të lehtë komunikimin në këtë spektakël, i cili për Diellzën paraqet një sfidë, pasi ajo nuk ka përvojë të madhe në moderim.

Mësohet që rënia e shikueshmërisë së këtij emisioni, është arsyeja pse producentët kanë vendosur ta sjellin një Miss nga Kosova.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Diellza në krah me Armendin në “E diell

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizCreate a forum on Forumotion | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum