www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 PDK-ja jep një ministri për “rugovistët”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: PDK-ja jep një ministri për “rugovistët”   Sun Jan 16, 2011 12:03 am- Lideri i PDK-së, Hashim Thaçi është duke e përgatitur ofertën për deputetët që thirren në frymën rugoviane, e që pranojnë të bëhen pjesë përbërëse e qeverisë së re.

Një nga zyrtarët e lartë të PDK-së, i cili ka pranuar ta bëjë publik këtë lajm, nuk e ka përjashtuar mundësinë që oferta për ta të jetë hiç më pak se një ministri. Nuk ka treguar se për cilën ministri bëhet fjalë, por ka thënë se kjo gjë do të qartësohet tek pas arritjes së marrëveshjes për koalicion.

Ai ka njoftuar se bisedat individuale me deputetë të LDK-së dhe me drejtues të listës “Ibrahim Rugova” rreth mundësisë së krijimit të koalicionit qeverisës janë duke u zhvilluar në vazhdimësi, mirëpo rezultatet konkrete nga këto bisedime, sipas tij, mund të dalin tek pas përmbylljes së procesit të rivotimeve në Komunën e Mitrovicës.

“E vërteta është se aktualisht janë gjashtë deputetë të LDK-së dhe të Listës Rugova që nuk e kanë refuzuar hyrjen në qeveri”, ka theksuar zyrtari i PDK-së.

Ndonëse nuk ka pranuar të përmendë emra, së paku për njërin nga ta ka thënë se është femër, shkruan Koha Ditore.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

PDK-ja jep një ministri për “rugovistët”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum