www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Unikkatili mposht Noizyn?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Unikkatili mposht Noizyn?    Sun Jan 16, 2011 12:17 am

Dy prej reperëve me rivalitetin më të madh në industrinë muzikore shqiptare, Unikkatil dhe Noizy përpos që ndeshen me anë të këngëve të tyre, poashtu përplasen edhe sa u përket klikimeve në YouTube.

Se Unikkatil vazhdon të mbetet mbreti shqiptar i repit, përkundër pushimit të gjatë pa album, e vërteton fakti se faqja e parë në Youtube me këngët e tij pa videoklipe ka hiç më pak se 10 milionë klikime.

Në krahasim me reperin shqiptar Noizy, i cili ka vetëm 4 milionë klikime në faqen e parë të YouTube te këngët pa videoklipe, padyshim se kjo përbën një fitore të madhe për reperin e ‘labelit’ TBA.

Paprekshmërinë e Unikkatilit në skenën e repit e konfirmon më tej fakti se reperi i TBA nuk ka shfrytëzuar ndonjë formë tjetër të promovimit të këngëve të tij pos internetit, pasi që të gjitha hitet e tij janë të censuara, kurse rivali i tij Noizy ka shfrytëzuar të gjitha resurset për promovimin e këngëve të tij.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Unikkatili mposht Noizyn?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum