www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Messi: Nuk jam ndare nga e dashura

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Messi: Nuk jam ndare nga e dashura   Sun Jan 16, 2011 12:23 amFutbollisti argjentinas, Lionel Messi, deklaroi se nuk është ndarë nga e dashura e tij.

Dje, gjyshi i futbollistit të Barcelonës u shpreh në një radio argjentinase se nipi i tij nuk ishte më i lidhur.

“Gjithçka është gënjeshtër. Njerëzit mund të thonë çfarë të duan”, përgënjeshtroi Messi.

Antonio Cuccitini, gjyshi i Lionel Messi, tha për ‘Radio Rosario 2’ se nipi i tij nuk ishte më i lidhur me Antonella Rocuzzo-n, të dashurën e tij prej 2 vitesh.

Gjyshi ishte pyetur nga gazetari nëse do dëshironte të bëhej stërgjysh dhe përgjigja ishte: “Nëse do Zoti, po! Por, tani nuk ka të dashur. Kishte një, por janë zënë dhe nuk janë më bashkë.”
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Messi: Nuk jam ndare nga e dashura

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum