www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Përlotet Sabri Fejzullajhu, Labinot Tahiri i dedikon një portret të madh në lokalin e tij

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Përlotet Sabri Fejzullajhu, Labinot Tahiri i dedikon një portret të madh në lokalin e tij   Sun Jan 16, 2011 9:28 pm

Duke pasur parasysh xhelozitë mes artistëve, është gjë shumë e rrallë për të mos thënë e pamundur, që një artist të vlerësojë një artist tjetër. Por kjo nuk ka ndodhur në këtë rast. Këngëtari i njohur, Labinot Tahiri, ishte ai i cili e mori këtë iniciativë…
Labi, përveç zërit të mrekullueshëm që ka, shquhet shumë edhe për anën e tij humane e dashamirëse. Ai ka vite që është ndër më të kërkuarit në tregun muzikor kosovar dhe sigurisht që i duhej një vend ku do të mblidheshin artistë dhe dashamirës të tij. Së fundmi, ai bëri hapjen solemne të një club-i, të cilin e quajti “Icons pub”. Në mesin e shumë pikturave të artistëve të huaj, të cilët kanë lënë gjurmë në muzikë, në këtë lokal jashtëzakonisht luksoz, ai kishte vendosur një portret të madh të këngëtarit të njohur Sabri Fejzullahu. Të gjithë u habitën me gjestin e Labit, por padyshim që më i emocionuari ishte vetë Sabriu, të cilit i shpëtuan disa lot gëzimi me të parë portertin e tij. Ai u shpreh se ishte surpriza më e mirë dhe nderimi më i madh që i ka bërë dikush punës dhe veprës së tij artistike. Të shumtë ishin artistët pjesëmarrës këtë mbrëmje si Genta Ismajli, Nora Istrefi me të dashurin, Robertin; Big Mama, Shpat Kasapi, Kaltrina Selimi me të fejuarin etj. Ata, pas disa gotave alkool nuk hezituan të këndonin e të vallëzonin duke shijuar darkën.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Përlotet Sabri Fejzullajhu, Labinot Tahiri i dedikon një portret të madh në lokalin e tij

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum