www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Aferdita Dreshaj u zgjodh Miss Kosova Universe 2011

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Aferdita Dreshaj u zgjodh Miss Kosova Universe 2011   Sun Jan 16, 2011 9:45 pm

Në spektakëlin e bukurisë e të elegancës shqiptare Miss Kosova Universe 2011 të mbajtur në Prishtinë, u zgjodh bukuroshja e Kosovës që kësaj radhe fati i takoi Afërdita Dreshajt e cila pervec Kurores fitoi edhe shperblimin Miss Press.Në një konkurencë të fortë në të cilën morën pjesë 20 vajza nga Kosova dhe trojet e tjera shqiptare ishte organizimi shume i mire nga Art Motion ne krye me Agron Selimin, spektakli u moderue shume mire nga Labinot Gashi Labi, dhe morren pjese edhe Dafina Zeqiri, Skillzat Ledri e Visari Genta Ismajli… Manifestimi u mbajte ne Sheshin 21.

Juria profesionale e perbere nga: Enver Bylykbashi, Blerim Gjoci, Njomza Rozhaja (Ish Miss Kosova), Mina Selimi (drejtoreshe e miss Universe) zgjodhi më të bukurën ndër më të bukurat, e kjo është Afërdita Dreshaj.Përcjellësja e parë u zgjodh Gentiana Cana, përcjellsja e dytë Heroina Bajra dhe e treta Fitore Berisha.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Aferdita Dreshaj u zgjodh Miss Kosova Universe 2011

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum