www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Aksidentohet Genta Ismajli

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Aksidentohet Genta Ismajli    Mon Jan 17, 2011 9:32 pm

Këngëtarja Genta Ismajli ka pësuar një ‘aksident’ të vogël kur u rrëzua nga disa shkallë elektrike në një aeroport.

Sipas Panorama, Genta ka pësuar lëndime jo dhe aq të lehta në gju, ndërsa ndjeu dhimbje gjatë gjithë udhëtimit me aeroplan.

Genta udhëtoi për në SHBA ku po mban një turne, i cili me gjithë aksidentin që ka ndodhur, vazhdoi pa u anuluar.

“Unë pothuajse asnjëherë nuk kam qenë te mjeku, i kam fobi ata, për më tepër mendoj se vetëm kur të kem një gjendje shumë të rëndë shëndetësore do të pranoj të vizitohem”, theksoi Genta, e cila nuk pranoi të mjekohej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Aksidentohet Genta Ismajli

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum