www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Naimi dhe Mihrija me shou në RTK?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Naimi dhe Mihrija me shou në RTK?    Mon Jan 17, 2011 9:33 pm

Dy yjet e njohur të estradës sonë, çifti Mihrije Braha dhe Naim Abazi, janë duke përgatitur një shou-program në Radio Televizionin e Kosovës.

Lajmin për përgatitjen e këtij programi e ka bërë publik Mihrija gjatë një interviste në një televizion në Shqipëri. Ajo tha se së bashku me Naimin janë duke e përgatitur një shou i cili, sipas saj, do të jetë interesat për publikun.

Nuk është hera e parë që Naimi dhe Mihrija bëjnë programe televizive, ata janë të pandashëm ashtu sikurse edhe në jetën private.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Naimi dhe Mihrija me shou në RTK?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum