www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ramadani: Nuk do të ketë koalicion AAK-PDK

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Ramadani: Nuk do të ketë koalicion AAK-PDK    Tue Jan 18, 2011 6:05 amSekretari i Përgjithshëm i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Burim Ramadani, ka përjashtuar mundësinë e largimit në rast se AAK lidh koalicion në nivel qendror me PDK-në.

Ramadani, sipas asaj që raporton Indeksonline, ka thënë se “nuk ka kërcënuar partinë me largim” në rast të një vendim për koalicion me PDK-në, nga ana e kryesisë së partisë.

“Nuk kam bërë një kërcënim të tillë tek organet e partisë, nuk është vërtetë”, ka thënë Ramadani.

Ai përsëriti edhe njëherë se AAK nuk ka ndryshuar qëndrim për këtë çështje, duke theksuar se nuk do të ketë koalicion mes PDK-së dhe AAK-së.

Mediat sot kanë raportuar se Burim Ramadani dhe Blerim Kuçi kanë kërcënuar zyrtarët e lartë të partisë së do të largohen, nëse marrin vendim që të hyjnë në koalicion me PDK-në
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Ramadani: Nuk do të ketë koalicion AAK-PDK

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum