www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Leonora u blen banesë gjyshërve të saj

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Leonora u blen banesë gjyshërve të saj    Thu Jan 20, 2011 6:36 amKëngëtarja Leonora Jakupi shpesh nëpër intervista ka treguar dashurinë që ndjen për gjyshërit e saj që jetojnë në Skenderaj.

Gjyshërit e Leonorës deri më tani kanë jetuar në një shtëpi private, por këngëtarja ka vendosur që pleqërinë t’ua bëj më të lehtë duke u blerë një banesë të re.

Shtëpia ku deri tash kanë jetuar gjyshërit, do të shërbejë për Leonorën si mundësi që ajo aty të ndërtojë një vilë. Këngëtarja, gjithmonë ka folur me admirim për vendin e saj të lindjes, kështu që investimi në Skenderaj duket më se i arsyeshëm. Këtë lajm e ka konfirmuar edhe vet këngëtarja për Telegrafi.com.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Leonora u blen banesë gjyshërve të saj

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum