www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Samsung Galaxy S2 më 13 shkurt?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Samsung Galaxy S2 më 13 shkurt?    Thu Jan 20, 2011 7:01 amNe kemi dëgjuar mjaft zëra që thonë se Samsung është duke punuar për versionin e ri të telefonit të saj të mençur - Samsung Galaxy S2.

Informata e fundit të cilën e kemi dëgjuar për këtë model të telefonit të Samsung thotë se ky telefon do të prezantohet në Kongresin Botëror Mobil në Barcelonë, gjatë muajit shkurt.

Duket se ne mund të kemi një njoftim zyrtar nga Samsung lidhur me Galaxy S2 në 13 shkurt të këtij viti, ndërsa kompania ka publikuar disa imazhe në ueb-faqen e saj Samsung Mobile, në të cilën thuhet se “diçka e madhe do të ndodhë me datën 13 shkurt”.

Pritet që Galaxy S2 të ketë karakteristika të ngjashme me telefonin e Samsung të prodhuar për Google – modelin Nexus S, duke përfshirë Android 2,3 Gingerbread dhe mundësitë NFC.

Gjithashtu pritet që Galaxy S2 të ketë procesor me dy bërthama dhe një xhiroskop, në vend të procesorit me kapacitet prej 1GHz që gjendet në versionin aktual të Galaxy S.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Samsung Galaxy S2 më 13 shkurt?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum