www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rrjedhin fotografitë e para të tabletit webOS

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Rrjedhin fotografitë e para të tabletit webOS    Thu Jan 20, 2011 7:04 amKanë rrjedhur fotografitë e para konkrete të kompjuterit të radhës së HP-së me sistemin operativ webOS.

Në internet kanë rrjedhur ‘fotografitë’ e para, respektivisht fotografi të përpunuara, të tabletit të ardhshëm të HP-së me webOS. Emri kodues i tabletit është Topaz, derisa ai vjen me ekran 9-inçësh.
Sipas asaj që shihet, tableti është i dizajnuar bukur mirë, shtëpiza e tij e zezë do t’u pëlqejë shumë njerëzve. Po ashtu, nga fotografia shihet se pajisja do të ketë kamerë të përparme për video-thirrje, si dhe qasje micro USB. Ani pse nuk është konfirmuar, është pothuajse e sigurt se ai do të vjen me ndonjërin prej procesorëve ARM.

HP ka paralajmëruar një konferencë për 9 shkurt kur, me gjasë, do të marrim vesh më shumë për pajisjet. Supozohet se prodhimi fillon gjatë kësaj vere, derisa kompjuterët tablet do të mund të gjendeshin në shitje gjatë tremujorit të tretë të këtij viti
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Rrjedhin fotografitë e para të tabletit webOS

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum