www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ami largohet nga “Portokalli”?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Ami largohet nga “Portokalli”?    Fri Jan 21, 2011 5:05 am

Pak javë pas largimit të moderatorit dhe aktorit të talentuar të humorit Agron Llakaj, tani edhe një tjetër protagonist i shout të famshëm është pranë një nisme të re personale.

Sipas zërave konfidenciale edhe Amarda Toska, ose siç e njohim më mirë Ami, po mendon të largohet për në një televizion tjetër, i cili sipas të gjitha gjasave do të jetë Vizion Plus.

Në këtë stacion televiziv, në të ashtuquajturën "kabare të humorit" ndodhën edhe disa nga aktorët e dikurshëm të Portokallisë, mes të cilëve edhe Ermal Mamaqi, prej pak kohësh bashkëshorti Amit, kanë njoftuar mediet shqiptare.

Gjithsesi, vetë Ami nuk ka bërë ende me dije se ajo ka ndërmend të largohet nga stacioni televiziv që mundësoi formimin e saj profesional.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Ami largohet nga “Portokalli”?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum