www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Diellza zbulon përvojën e saj në emisionin “E diel”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Diellza zbulon përvojën e saj në emisionin “E diel”    Fri Jan 21, 2011 5:06 am

E diela e kaluar ishte përvoja e saj e parë në moderim. Një ftesë e bërë nga Armend Rexhepagiqi e Aida Baraku drejtuar modeles Diellza Kolgeci bëri këtë të fundit të paraqitet në ekranin e televizionit “Top Channel”.

“Ftesa më është bërë nga Armendi e Aida të cilët tashmë dihet që janë pjesë e ‘Top Channel-it’ dhe spektaklit ‘E diel’. Të dielën që shkoi ishte paraqitja ime e parë dhe mund të them se ishte një përvojë e re”, ka thënë Diellza për të përditshmen InfoPress, duke theksuar vlerën dhe rëndësinë e kësaj përvoje për të.

“O.K. është e rëndësishme për përvojë, për diçka që njeriu do të merret për një kohë të shkurtër. Profesioni im është krejt diçka tjetër, por për përvojë është e rëndësishme dhe thjesht të bësh diçka që është interesante. Normalisht kur ke të bësh me njerëz që kanë përvojë televizive e profesionistë është ndjenjë e mirë,” ka shtuar Diellza.

Do të janë gjithsej 20 emisione në të cilat Diellza do të prezantojë ‘palën kosovare’, në rubrikën e titulluar “Shijet e lumtura”, ndërsa përveç mysafirëve që do t’i përzgjedhin çifti Aida dhe Armendi, Diellza ka hapësirën e saj të propozojë emra të ndryshëm.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Diellza zbulon përvojën e saj në emisionin “E diel”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizCreate a forum on Forumotion | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum